محل تبلیغات شما

هتل ها در سراسر دنیا برای رفاه حال مهمانان قوانین و مقررات خاصی و ویژه ای دارند که مسافران در زمان پذیرش و اقامت خود باید از آن پیروی کنند تا خاطره ای به یاد ماندنی برای خود و همراهانشان به ارمغان بیاورند. هتل لوکس و لاکچری مارینا در جزیره زیبا و رویایی کیش نیز دارای قوانین ویژه و خاص خود می باشد که باید به آنها توجه لازم و کافی را داشته باشید و لحظات و خاطرات شیرین و به یاد ماندنی برای خود ثبت کنید، این قوانین شامل:

  • پذیرش هتل مارینا کیش

پذیرش افراد در هتل مارینا فقط با مدرک شناسایی معتبر (شناسنامه و کارت ملی) انجام می گیرد و در غیر این صورت هتل از پذیرش شما معذور است.

  • قوانین کودکان در هتل مارینا کیش

در هر هتل هزینه اقامت کودکان در بازه سنی خاص رایگان می باشد، در هتل مارینا به یک کودک زیر 6 سال در واحد اقامتی برای سرویس اضافه، صبحانه و ناهار هزینه ای تعلق نمی گیرد. لازم است بدانید که چنانچه شما دارای دو فرزند زیر 6 سال باشید برای یک کودک باید هزینه پرداخت کنید و تنها یک کودک رایگان است. همچنین استفاده از استخر هتل مارینا برای کودکان زیر 6 سال ممنوع می باشد.

  • قانون محرمیت هتل مارینا کیش

تمام افرادی که در یک اتاق یا سوئیت اقامت می کنند، باید با یکدیگر محرم باشند و مدرک معتبر داشته باشند. پذیرش با صیغه نامه تنها منوط بر داشتن مهر برجسته می باشد در غیر این صورت پذیرش انجام نمی شود.

  • قانون استفاده از ترانسفر فرودگاهی هتل مارینا کیش

هتل مارینا در جهت رفاه بیشتر حال مهمانان برای آنها ترانسفر در نظر گرفته است تا به آسانی و دور از دغدغه و استرس به هتل برسند و در اتاق خود استراحت کنند و از سفر خود نهایت لذت را ببرند و زمان خود را هدر ندهند، برای دریافت ترانسفر از هتل حداکثر باید درخواست خود را 24 ساعت قبل از رسیدن به کیش ثبت کنید تا در زمان رسیدن به فرودگاه کیش، ترانسفر برای استقبال از شما حضور داشته باشد.

  • تحویل و تخلیه اتاق هتل مارینا کیش

ساعت تحویل اتاق در هتل مارینا 14 و تخلیه آن 12 می باشد، لذا بهتر است پرواز خود را برای ساعتی رزرو کنید که برای مدت طولانی منتظر تحویل اتاق نباشید، همچنین بعد از ساعت 12 اگر اتاق را تحویل ندهید، هزینه نیم شارژ شامل مهمانان می شود و ملزم به پرداخت آن هستند.

  • استعمال دخانیات در هتل مارینا کیش

دخانیات و دود برای بسیاری از افراد آزاردهنده و غیرقابل تحمل است، از قوانین هتل 5 ستاره و لوکس مارینا برای مهمانان ممنوعیت استفاده از دخانیات (سیگار، قلیان و .) در تمام فضای هتل اعم از اتاق، راهرو، لابی و . است.

  • قوانین کنسلی هتل مارینا کیش

درخواست کنسلی اتاق اگر در ایام پیک نباشد تا 72 ساعت قبل از تاریخ رزرو اتاق هتل امکان پذیر است، در صورت کنسلی تا 48 ساعت قبل از ورود مهمان یک شب جریمه محاسبه و دریافت می شود و اگر کمتر از 48 ساعت باقی مانده باشد کل مبلغ اقامت محاسبه می شود و هیچ هزینه ای باز گردانده نمی شود.  


هتل مارینا گیش

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
بلاگفا چه شد؟ عصر دانایی و آگاهی تعمیرات لوله - تاسیسات لوله رسا تاسیسات غــــزلواره کوآلا اشپزی jolenemqjzp73 Local گیمز 4 آنلاین - مرجع آموزشی بازی های روز و آنلاین روژیات